Kliknij mnie...

butterfly

Przedszkole Publiczne nr 75

jsgrudzien2018jadlospis26-3011

jadlospis19-2311

jadlospis12-1611

jadlospis5-911

jadlospis2910 211

jadlospis22 2610

jadlospis10 3

jadlospis10 2

jadlospis10 1

jadlospis092018 4jadlospis092018 3jadlospis092018 2jadlospis3 709 1jadlospis3 709 2

jadlospis23 2704

jadlospis16 2004

jadlospis09 1304

jadlospis02 0604

jadlospis26 3003

 

jadlospis19 2303

jadlospis12 1603

Jadłospis 26.02 - 02.03

 

Jadłospis 19-23.02.2018

 

Jadłospis 12-16.02.2018

Jadłospis 05-09.02.2018

Jadłospis 29.01-02.02.2018

Jadłospis 22-26.01.2018

Jadłospis 15-19.01.2018

Gazetka

Poniżej można pobrać
kolejne numery naszej gazetki...

Kontakt

Przedszkole Publiczne nr 75

ul. Rozłogi 4A

01-310 Warszawa

tel.: 22 664 24 06

Numery wewnętrzne:

  • Dyrektor - 22
  • Fax - 21
  • Kierownik gospodarczy - 23
  • Grupa I, II - 25
  • Grupa III, IV, V - 24

E-mail: przedszkole75@poczta.onet.pl


Pani Dyrektor
mgr Justyna Masłowska przyjmuje interesantów:

  • Poniedziałek - w godzinach 18:00-19:00
  • Czwartek - w godzinach 13:00-14:00